בניית אתר וורדפרס בקלות ובמהירות

בניית אתר וורדפרס היא האופציה הטובה, המהירה והקלה ביותר בתחום בניית האתרים, ומתאימה מאוד לכל מי שרוצה להרים אתר מדהים לאוויר, בכמה שפחות זמן וכסף.

בעבר, בניית אתרים מקצועיים, אתרים שגם גוגל יעריך וגם הגולשים יאהבו, חייבה אנשים להיעזר בחברות המתמחות בתחום, או בבוני אתרים מקצועיים. עלות השירות הייתה גבוהה יותר, והעבודה הייתה אורכת יותר זמן. מלבד זאת, לא היה אפשר להסתפק בבונה האתר ברמת התכנות, שכן היה צריך לשכור את שירותיו של מעצב גרפי לעיצוב האתר, מנהל אתר לניהול השוטף במערכת הניהול, מקדמים לצורך קידום בגוגל.. בקיצור הרבה מאוד עבודה סביב אתר אחד שיעלה לאוויר ויהיה מוצלח.
מאז ועד היום, הרבה מאוד השתנה בתחום, וכיום בניית אתרים היא דבר שהוא פשוט ונגיש יותר. מלבד חבילות מעטפת שמציעות חברות כאלה ואחרות בתחום, יש מערכות חינמיות כדוגמת וורדפרס ו-WIX שמציעות למשתמשים לנסות ולבנות את האתר שלהם בעצמם.

איפה כדאי לאחסן את אתר הוורדפרס? שרת בארץ VS שרת בחו"ל

בניית אתר וורדפרס והעלאתו לאוויר, אינה כרוכה בתשלום. מה שכן כרוך בתשלום, הוא אחסון האתר בשרת.

עבור אתרי וורדפרס, האפשרות האופטימלית לטובת פעילות תקינה וחוויית גלישה ברמה גבוהה באתר (לדוגמה מהירות טעינה, מניעת באגים ותקלות וכיוצא בזאת), היא כאשר האתר מאוחסן במיקום גיאוגרפי תואם ורלוונטי למיקום של קהל היעד אליו פונה האתר. כלומר, אם קהל הגולשים של אתר שלכם הוא ישראלי, רצוי שהאתר יאוחסן בשרת בארץ, כיוון שכאשר אתר כזה מאוחסן בשרתים בחו"ל יכולות לצוץ לא מעט בעיות טכניות, שיפגעו בפעילות של האתר.

בניית אתר וורדפרס היא הדרך הטובה והמשתלמת ביותר לאתר איכותי!

אז מה צריך לעשות בשביל בניית אתר וורדפרס? להתקין את המערכת, לבחור בתבנית עיצובית לאתר שתתאים לאופיו ולמטרתו, לערוך שינויים, לבצע התאמות אישיות, להעלות תכנים, להכניס גרפיקה/ תמונות ותוספות שונות, וסיימתם – האתר שלכם מוכן והוא כבר באוויר.
וורדפרס היא המערכת המובילה בעולם לבניית אתרים – בניגוד לחלופה שלה, יש לה הרבה מאוד יתרונות הודות לכך שזו מערכת קוד פתוח, מה שאומר שהיא כל הזמן משתדרגת ומשתפרת (בחינם כמובן) ושלכם כמשתמשים אין תלות באף מתכנת, חברת ניהול, חברה לבניית אתרים, חברות אחסון וכו'.

האם בניית אתר וורדפרס היא כדאית? מה יתרונותיה על פני מערכות אחרות? כאן תקבלו את התשובות לשאלות.

למערכת וורדפרס יש הרבה מאוד יתרונות משמעותיים על פני האלטרנטיבות בתחום בניית האתרים (WIX, Drupal, Joomla וכן הלאה).
נתרכז ביתרון מרכזי ומהותי שלה והוא בכך שוורדפרס היא מערכת קוד פתוח.
מה זה אומר? אז ככה, ישנן מערכות לבניית אתרים של קוד פתוח ויש מערכות קוד סגור. כל אתר אינטרנט באשר הוא בנוי מקוד, ואת הקוד הזה, מפתח מתכנת.
מערכת וורדפרס ידידותית מאוד למשתמש, ניתן לבנות איתה אתרי אינטרנט מרשימים במהירות, מבלי להסתבך בפן הטכני, אין כל צורך בידע בכתיבת קוד, או בניסיון קודם.