מערכות מחשוב מתקדמות

מדוע העסק שלכם זקוק לגיבוי בענן

ראשית נפתח ונגיד, שכל עסק זקוק לגיבוי בענן. מדובר כיום במשהו שהוא כל כך בסיסי להתנהלות השוטפת של עסקים, שאנחנו מופתעים בכל פעם מחדש מבעלי עסקים שמשוכנעים שהם אינם זקוקים לגיבוי ענן ומשתמשים בשיטות אחרות לגיבוי החומרים שלהם או חמור מכך – לא מגבים אותם כלל. יחד עם זאת, מלבד גיבוי בענן, חשובה גם החברה שמבצעת את הגיבוי.

אי גיבוי של חומרים יכול להביא לקריסה של כל העסק וחשוב לזכור זאת כשמקלים ראש בחשיבות של גיבוי וגיבוי ענן. חשבו על לדוגמה על מצב בו חס וחלילה תפרוץ שריפה במקום העסק, או שתתבצע פריצה וכל החומר ייגנב. אי גיבוי בענן ובכלל עלול להביא למצב של אובדן חומרים עד כדי פשיטת רגל – מצב שאפשר למנוע בקלות, במהירות וביעילות על-ידי שימוש בחברה חיצונית ואמינה המספקת שירותי ענן ואתם יכולים לסמוך עליה כי במקרה חירום החומרים הרגישים שלכם מוגנים לגמרי. גיבוי מוצלח מאפשר שליפה מהירה של כל מה שאבד ויש עסקים שחזרו לשגרה מלאה תוך זמן זניח ביותר, הודות לגיבוי ענן לעסקים שהגן עליהם ועל החומרים שלהם בצורה מושלמת.

שרתים לגיבוי בענן

 

איך לבחור חברה שנותנת שירותי גיבוי בענן?

יכולות תקציביות

ראשית, יש לבחור חברה המספקת שירותי גיבוי בענן בסכומים המתאימים ליכולת התקציבית שלכם. אין במקרה זה נכון או לא נכון, אנו פשוט לא ממליצים לכם להתפתות לעסקאות אצל חברות המציעות שירותי גיבוי בענן במחירים מחשידים ומצד שני גם לא למהר ולשלם לכל מי שמציע לכם גיבוי מושלם במחיר מושלם. כמו בכל מוצר, גם לגבי תוכנות לגיבוי ענן צריך ורצוי לעשות סקר שוק ולבחור מתוכו חברה המעניקה גיבוי בענן במחירים משתלמים ועם שירות איכותי.

מערכת נוחה ונגישה

שנית, וודאו כי החברה מציעה גיבוי בענן לעסקים בצורה נוחה ונגישה. אחרי הכול, הגיבוי בענן נועד כדי להחליף את הסרבול מזמנים עברו, שכלל חיטוט בתיקיות מעלות אבק ושליפת חומרים מארכיונים. השליפה בגיבוי ענן צריכה להיות מהירה, זמינה ונגישה עבור הלקוחות ותוכנות לגיבוי בענן צריכות להיות ידידותיות למשתמש ולפעול בקלות וכמובן לספק העברת קבצים גדולים במהירות.

טיפ נוסף הוא לבחור בגיבוי ענן מוצפן. אין כיום עסק שלא עושה שימוש כבד במחשבים ובכל הפונקציות שהם מציעים: מיילים, אינטרנט, שמירה בתיקיות וכדומה. שמירת מסמכים על מחשבי החברה היא בעייתית מאוד, משום שהיא הופכת אותם לנגישים לכל דורש או יותר נכון לכל פורץ. לרוב מדובר בחומר רגיש, ההגנה עליו צריכה להיות הרמטית וזאת בדיוק מה שמאפשר גיבוי בענן. גיבוי בענן לעסקים מעלה את כל החומרים הרגישים והמסמכים לשרת מקודד ומוצפן, שם יש אליהם גישה רק לבעלי קוד או סיסמה מיוחדים. חברה איכותית לגיבוי ענן היא כזו שתציע לכם גיבוי 24/7 ושתוכלו לסמוך עליה להגן על המסמכים שלכם בכל עת.

נכתב בשיתוף – https://www.messagenet.net