מחשוב ענן

ניהול אתרים

יש לכם אתר אינטרנט מעוצב שבו אפשר למצוא תיאורים מרתקים על הפעילויות שלכם, תמונות איכותיות וסרטונים שאפשר לצפות להם שוב ושוב.

אז זהו, האתר מוכן ואפשר להפסיק לעבוד עליו, נכון? לא נכון. אם אתם רוצים שכמה שיותר גולשים יבקרו באתר שלכם, אם אתם מעוניינים להגביר את התנועה ולהישאר בתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל, עליכם לתחזק אותו.

תחזוקת אתרים – מה זה כולל?

בדיוק כמו הרכב שלכם או ביתכם הצנוע, גם האתר העסקי שאתם מנהלים זקוק לשירות תחזוקת אתרים מתמדת. אלה כמה פעולות שכדאי לבצע לצורך תחזוקת אתרים:

  • תכנים חדשים – גולשים אוהבים להיחשף לתוכן חדש, ואם אתם מנהלים עסק תוסס יש לכם מה לחדש לאחרים. אחד הדברים הנחוצים יותר לצורך פעולת תחזוקת אתרים הוא הוספת תכנים חדשים: מוצרים, תיאורים וכדומה.
  • כתיבת תכנים – ואם מדברים על תכנים, הרי שאי אפשר שלא להזכיר את עניין כתיבת התכנים שיכללו מילות מפתח רלוונטיות. לאחר ביצוע חקר מילות מפתח, הכותבים מכניסים אותן בטבעיות לטקסטים ובכך מסייעים לקידומם. מומלץ להכניס לאתר את כל סוגי התכנים: תוכן תדמיתי, אינפורמטיבי ושיווקי. על הדרך, כשמעלים את התוכן חשוב לבצע עבורו אופטימיזציה. כמובן, חשוב להקפיד על איכות התוכן: כתיבת תכנים ללא שגיאות וכתיבת מאמרים בעלי ערך מוסף לגולש.
  • שיווק – גם השיווק הוא חלק מתחזוקת האתר. אם אתם רוצים להודיע לכולם שהאתר שלכם קיים, כדאי לשווק אותו באמצעים דיגיטליים שונים כמו רשימת תפוצה במייל, פוסטים בפייסבוק, פרסום באמצעות באנרים ועוד.
  • שינויים באתר – לעתים אתם זקוקים לשינויים באתר: הכנסת מערכת חדשה, עדכון או תיקון תקלה שאינה מאפשרת לכם להתנהל כרגיל.
  • בניית קישורים – על מנת לשפר מיקומים בגוגל, חשוב למקם באתר קישורים פנימיים וחיצוניים. מומלץ להיזהר מקישורים ספאמיים שעלולים להזיק לקידום האתר.

מי מתחזק את האתר שלכם

מטבע הדברים, כאשר אתם מנהלים עסק אין לכם זמן לבצע תחזוקה שוטפת לאתר שלכם, וזה בסדר. תחזוקת אתרים, אצל חברת אירוח אתרים, היא מקצוע לכל דבר ועניין, ועל כן חשוב לפנות למקצוענים בתחום. אנשי מקצוע שיש להם ניסיון רב בניהול אתרים יכולים לסייע לכם לתחזק את האתר שלכם, כך שהוא יביא לכם פניות רבות. כי כשמנהלים את האתר נדרש לא פעם ידע במגוון רחב של תחומים: תכנות, עיצוב אתרים, כתיבת תכנים וכדומה. כמו כן, לפני שהוא ניגש לעבודה, מנהל האתר מבצע עבורכם אפיון לעסק על מנת להבין את החולשות והחוזקות שלכם, להדגיש את הייחודיות שלכם על פני המתחרים ולהתאים לכם את שיטת התחזוקה הטובה ביותר.