עיצוב חתימת מייל

איך למתג את עצמנו באינטרנט ובזול?

 

מיתוג התחלתי לעסק שלכם לא חייב לעלות הרבה, אבל כן חשוב לדעת כיצד לבצע אותו ומהיכן בדיוק מתחילים. אז אם אתם בדרך להפוך למשפיעני רשת, רוצים לקדם את האתר או המוצר החדש שלכם או שיש לכם חנות או קליניקה כלשהי – כך תמתגו את עצמכם באינטרנט בזול ובקלות:

הכנת לוגו

הלוגו שלכם הוא הסמל או הצורה שמלווים את הרעיונות והמסרים של בית העסק. אם פנייה לגרפיקאים מהווה בשלב זה חריגה מהתקציב, תוכלו להשתמש בעשרות האתרים והמאגרים החינמיים שבהם אפשר לעצב את הלוגו כרצונכם, לשמור את התמונה ולהשתמש בה לכל צורך. את הלוגו תוכלו להטמיע באתר ובתמונות הפרופיל ברשתות החברתיות ובאמצעותנו אפשר לערוך עיצוב חתימה למייל ועיצוב למסמכי מקור שיוצאים מבית העסק שלכם. בהמשך, תוכלו לקחת את הלוגו הקיים לגרפיקאי/ת מקצועיים ולשדרג אותו בסכום כספי שתצברו.

רכישת דומיין

אם יש לכם אתר או שאתם בדיוק בונים אחד סביב העסק שלכם, עליכם לקנות דומיין מתאים. גם אם אתם מעדיפים להתבסס על פעילות ברשתות החברתיות, מומלץ לעולם לא להניח את כל הביצים בסל אחד ובעיקר, לא לסמוך על גורם אחר ופעילותו כשזה נוגע בפרנסה שלכם. ומה יקרה עם צוקרברג יחליט בעוד שבוע לסגור את השאלטר? תאבדו את הנכס היקר לכם מכל! לכן דאגו שלעסק שלכם יהיו פנים עצמאיים וחופשיים מדאגות. את הדומיין תוכלו לקנות בכמה עשרות דולרים לשנה בסך הכל ולצרף אליהם את שירותי האחסנה בכמה עשרות נוספים לחודש בסך הכל.

כתבת יח"צ מסקרנת

לא כולם יודעים לייחצן את עצמם וזה בסדר, אבל בשלב זה כשהתקציב עדיין נמוך מאוד, תוכלו להשתמש במוח הקודח והיצירתי שלכם כדי להתקדם. אחת האפשרויות היא הכנה של כתבה שתדון בפעילות העסקית שלכם, בשירות או במוצר. הכתבה תוכל להיכתב מטעמכם כבעלי הרעיון, או בצורת ראיון שמקיימים עמכם ומפיקים ממנו את התוכן. את הכתבה הזו תוכלו להעלות לנכסים האישיים שלכם כמו הדף בפייסבוק והאתר ובכך לעגן סביבכם רושם ומעמד של כבוד מהרגע הראשון.

הפקת סרטון תדמית

כיום רוב המותגים מדברים בסרטונים. אז למה לא אתם? כל מה שאתם צריכים הם כמה דקות פנויות, נושא טוב למלל ואת הסמארטפון הפרטי. אם מרתיע אתכם להיחשף או שאתם חסרי ניסיון בצילום עצמי, תוכלו להשתמש בעשרות התוכנות והאפליקציות החינמיות ליצירת סרטוני אנימציה מדליקים, שבאמצעותם אפשר להעביר מסרים ולהסביר לעולם מה בדיוק אתם מציעים. גם את הסרטון תוכלו להטמיע בנכסים שכבר קיימים לכם.

הדפסת כרטיסי ביקור

כל בעלי העסקים נפגשים עם בעלי עניין, לקוחות, ספקים ועסקים נוספים. עבורם חשוב תמיד שיהיו לכם בשלוף כרטיסי ביקור שיאפשרו לכם להציג את עצמכם ולהעביר בקלות את פרטי יצירת הקשר. ככל שהכרטיס יצירתי, פונה באופן ממוקד לקהלי היעד שלכם ומעניין יותר מבחינה גרפית, הוא יקל על אחרים לזכור אתכם. אם תרצו לשדרג אותו בעתיד, תוכלו ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי שעלותו יחסית נמוכה.