מערכות ממוחשבות למצלמות אבטחה במעגל סגור

מערכות ממוחשבות למצלמות אבטחה במעגל סגור

איך בוחרים מצלמות אבטחה? בשנים האחרונות רבים מחפשים את התשובה לשאלה הזו, כשערך הבטחון האישי תופס מקום גדול יותר בחייהם – בין אם מדובר בביתם הפרטי או בבית העסק. התקנת מצלמות אבטחה כיום נחשבת לבחירה נכונה ולגיטימית, בימים בהם ניכרת עלייה משמעותית בחשש לבטחון האישי שלנו, ובאחוז הפשיעה.

מהסיבה שכל אחד מאיתנו מתגורר בתנאים שונים או פתח עסק במרכז קניות, ברחוב או בבניין משרדים, התקנת מצלמות אבטחה תתבצע קודם כל בהתאם לתנאי השטח. כך, הרבה לפני שלב ההתקנה יש להזמין את חברת האבטחה לביצוע סיור מקיף במקום, ניתוח השטח והתאמת הדגמים המתאימים.

למה התקנת מצלמות אבטחה כה חשובה?

התקנת מצלמות אבטחה היא צעד ראשון להשגת תחושת בטחון במרחבים האישיים והחשובים לנו; הבית, העסק, בניין המשרדים ועוד. כיום מצלמות האבטחה מאופיינות במערכות ממוחשבות ומתקדמות המאפשרות מעקב מרחוק בכל זמן באמצעות הסלולר, חיבור למוקדי אבטחה כך שבמקרה של אזעקה יגיעו כוחות בטחון למקום במהירות, ועוד.

מלבד תחושת הבטחון עליה אנו מדברים בלי סוף, ישנן כמה סיבות נוספות להתקנת מצלמות אבטחה:

  • גורם מרתיע – לא תאמינו כמה מקרי שוד נמנעו רק בזכות מצלמות האבטחה. פעמים רבות קורה שאדם בעל כוונות זדוניות מגיע לבית או לעסק, וחוזר על עקבותיו ברגע ששם לב לכך שמצלמות אבטחה קיימות במקום. מסיבה זו, רבים בוחרים להתקין מצלמות דמה ולו רק בכדי להרתיע שודדים וגנבים.
  • גורם מזהה – היה ואותו גורם עוין לא נתן למצלמות האבטחה להפחיד אותו, והחליט לבצע את המעשה, הרי שמצלמות האבטחה המתקדמות יקליטו את המתרחש. את החומרים אפשר לשלוח למשטרה, ולעזור להם להתחקות אחר החשוד במעשה.
  • לשמור על ההורים – אם בביתם של ההורים או הסבים והסבתות מתגורר מטפל או מטפלת שחייבים להימצא 24 שעות סביבם, מומלץ לשקול התקנת מצלמות אבטחה במקום, ולו רק ליתר בטחון וכדי לדעת שהם נמצאים בידיים טובות. מובן שאי אפשר להתקין את המצלמות סתם כך, יש לעשות זאת על פי החוק שמחייב התקנת מצלמות אך ורק במקומות המותרים ברחבי הבית בהם מטפלים בקשישים – בחדרם הפרטי, בסלון, במקלחת ועוד, ולעולם לא בחדר הפרטי של המטפל.

לכל אחד מגיעה שנת לילה טובה ורגועה

אם הגעתם אלינו, כנראה החלטתם שהגיע הזמן להפסיק להתפשר על שנת הלילה הטובה שמגיעה לכם, ולהזמין התקנת מצלמות אבטחה בהקדם האפשרי. כאמור, עוד לפני ההתקנה יש לבצע סיור מקיף במקום על מנת להתאים את המערכת הטובה ביותר בהתבסס על תנאי השטח, ורק אז להתקדם להתקנה עצמה. מובן שכאן לא תסתיים העבודה; לאחר ההתקנה החברה תבצע בדיקות בכדי לוודא שהכל פועל כראוי, וכמובן תמשיך להיות אתכם בקשר רציף בכל הנוגע לתקלות ובעיות שייתכן ויצוצו בהמשך. כך, לא רק שאתם עומדים לישון טוב בלילה, גם תדעו שיש לכם תמיד למי לפנות.