תוכנת שעון נוכחות לעסק שלך

 

אם אתם מנהלים עסק, אתם בוודאי הייתם שמחים להכיר פתרונות שיגרמו להתייעלות העסק. כיום, תודות לחידושים הטכנולוגיים, אפשר למצוא מבחר פתרונות מחשוב שיכולים לסייע לעסקים במגוון תחומים. אחד מבין הפתרונות הוא שעון נוכחות לעסק. שימוש בשעון כזה ניתן לראות בעסקים קטנים, בינוניים וגדולים. מדובר על שעון שניתן באמצעותו לעקוב אחר שעות העבודה של העובד מהרגע שהגיע לעבודה ועד הרגע שיצא ממנה. בהתאם לכך, ניתן להפיק דו"ח שעות עבודה בקלות ובנוחות ולשלם לעובד את המשכורת שמגיע לו לקבל. כל זאת ללא שום טעויות, שכן כל הנתונים מדויקים.

איזה סוגים של שעוני נוכחות יש?

ובכן יש כמה סוגים של שעוני נוכחות הנחשבים לפופולאריים בהם, שעוני נוכחות מגנטיים ושעוני נוכחות ביומטריים. המגנטיים פועלים באמצעות כרטיסים מגנטיים. כאשר העובד מגיע למקום העבודה, הוא מעביר את הכרטיס המגנטי שלו וכאשר הוא יוצא הביתה, הוא גם צריך להעביר את הכרטיס המגנטי. הנתונים נשלחים למחשב ולאחר מכן, בסוף החודש, מופק דו"ח שעות ומבוצע חישוב לגבי השכר המגיע לעובד. השעונים הביומטריים פועלים על ידי זיהוי של הפנים או טביעת אצבע.

ההבדלים בין השעונים נובעים בעיקר מאופן השימוש. נניח ומדובר על שעון נוכחות ביומטרי, אז אנו יכולים לדעת בוודאות שהעובד עצמו דיווח על הנוכחות ולא חבר מהעבודה. זהו יתרון גדול ומשמעותי עבור המעסיקים. מצד שני, יש גם חיסרון והוא קשור לכך שלעיתים השעון הביומטרי לא יעבוד כמו שצריך, כי יכול להיות שיש לנו יובש באצבעות ואז השעון לא יקלוט בצורה טובה את הנוכחות. אגב, כך גם לגבי זיהוי פנים. אנחנו מבטיחים שהעובד עצמו הוא זה שהחתים את הנוכחות וזאת תודות למנגנון זיהוי הפנים שמכיר את פניו של העובד ומקשר אותו לשמו ולתעודת הזהות שלו.

אפליקציית נוכחות – בואו נדבר על הדור הבא והמתקדם של שעוני הנוכחות

אין ספק שהחיים שלנו היו נראים אחרת ללא אפליקציות. הן עוזרות לנו משמעותית בפתרון של המון בעיות. גם בתחום של שעוני הנוכחות, אפשר לראות שיש אפליקציות שניתן להפעיל במכשירים סלולריים התומכים במערכות אנדרואיד ו-IOS. גם כאן, האפליקציות יספקו מידע מדויק לגבי לוחות הזמנים של העובדים. כל מה שהעובד צריך לעשות הוא לבצע את רישום הנוכחות דרך האפליקציה, לאחר מכן הנתונים נשלחים אוטומטית לשרתים. המעסיק יכול לשלוף את הנתונים מהשרתים בקלות וכך להפיק את דו"ח הנוכחות.

שימוש באפליקציית נוכחות – הכל הופך להיות קל ונוח

האפליקציות הרי מותקנות על הטלפונים הסלולריים ועל כן ניתן לצפות בנתוני הדיווח בכל מקום ובכל זמן ויתרה מזאת, אפשר גם לראות את המיקום ממנו בוצע הדיווח וזאת תודות לרכיב ה-GPS שיש בכל הטלפונים הסלולריים.

אפליקציות נוכחות – למי זה יכול להתאים?

שימוש באפליקציות נוכחות יתאים לבעלי עסקים המעסיקים טכנאי שטח, סוכני מכירות, נהגים וכו'. מעבר לכך, גם עסקים וחברות שיש להם מספר סניפים או סניפים מרוחקים יוכלו למצוא שימוש מועיל באפליקציות נוכחות.