כיצד לראות טלוויזיה במחשב ?

 

ישנן מגוון אפשרויות לצפות בטלוויזיה באמצעות המחשב – חלקן חינמיות וחלקן לא. חשוב לבחור בתוכנה, אפליקציה או ספק איכותי כדי ליהנות מאיכות צפייה מקסימלית. המאמר יפרט כיצד ניתן לראות טלוויזיה במחשב.

צפייה בטלוויזיה במחשב באמצעות תוכנות

אנשים שאינם מחוברים לרשת כבלים ואין להם ממיר בבית יכולים לעשות שימוש בתוכנות חינמיות שאין צורך להוריד אותן. מורידים קובץ המכיל מאות ערוצי טלוויזיה והשימוש בו נעשה על ידי האינטרנט. לאחר הורדת הקובץ מריצים תוכנה התומכת בהתאמת גודל המסך, השפה והקול. כך ניתן לנווט בין  ערוצים השונים ולצפות בהם במחשב. מבחינת האיכות ישנם לתוכנות הללו שני חסרונות. לא תמיד ישנה התאמה בין הסאונד לתמונה ולעיתים הערוץ נקטע. ישנן גם תוכנות אחרות חינמיות שיש להוריד למחשב והן מאפשרות העברת תכנים בין כמה מחשבים ושמירה על הערוצים שאותם מורידים, אך התמיכה שלהם בעברית מוגבלת למדי.

צפייה בטלוויזיה במחשב באמצעות ספק תקשורת

אם חשובים לכם האיכות ומגוון הערוצים תוכלו לקבל חבילת ערוצים עם סרטים וסדרות מאחד הספקים של שירותים אלו. למשל, סלקום TV במחשב מאפשרת צפייה איכותית כזו בתשלום מינימלי ובמבצעים אטרקטיביים. סלקום מציעה חבילות הכוללות לא רק סרטים וסדרות אלא גם שידורי ספורט, לייף סטייל, תכנים לילדים, נטפליקס, ערוצים לינאריים כמו כאן, ערוץ 12 וערוץ 13 ושירותי VOD מתקדמים. על מנת לבחור בספק תקשורת איכותי וזול חשוב לעשות השוואת מחירים בין החברות השונות ולבדוק מה השירותים שהן מציעות.

צפייה בטלוויזיה דרך המחשב בתוך חבילת טריפל

מספר ספקי תקשורת מציעים ללקוחות חבילות טריפל הכוללות שיחות טלפון סלולרי, חבילת אינטרנט וצפייה בטלוויזיה דרך המחשב ורובן כוללות גם תשתית וקו טלפון בבית. אלו חבילות שכדאי לקחת בחשבון כי הן מכסות את כל אפשרויות התקשורת ההכרחיים וכל השירותים למעשה נמצאים במקום אחד. כאשר מקבלים מאותו מקור גם ספק וגם תשתית, יש כתובת אחת למקרה של תקלות ואין צורך להתרוצץ בין נותני השירות השונים. בחבילות מסוג זה גם מגוון הערוצים למחשב גדול יותר ומקבלים ערוצים כמו נשיונל ג'יאוגרפיק, ערוצי היסטוריה וחבילות ספורט נוספות לכל הערוצים האחרים.

צפייה בטלוויזיה באמצעות ממיר או סטרימר למחשב

הסטרימר הוא מכשיר חיצוני המאפשר לצפות בשידורים ישירים או מוקלטים של מגוון ערוצים. הממיר יכול לעשות את אותן הפעולות אם כי לא ניתן לעדכן באמצעותו אפליקציות במחשב או תוספות אחרות. לפיכך הבחירה בין ממיר לסטרימר צריכה להיעשות על פי הצרכים שלכם. כיום אפשר לשדרג את הממיר לסטרימר ולהפוך את הטלוויזיה לחכמה ואת המחשב לטלוויזיה.

צפייה באמצעות ישומונים

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לנו להוריד ישומונים ואפליקציות שונות למחשב ולהפוך אותו לטלוויזיה. השיטה היא להיכנס לחנות האפליקציות ולמצוא את היישומים המומלצים ביותר לצורך זה, לשלם ולהוריד למחשב.